• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Повідомити про корупційне правопорушення

Держенергонагляд співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Всі повідомлення розглядаються уповноваженим підрозділом з питань запобігання та виявлення корупції в Держенергонагляді в порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Повідомлення про порушення вимог цього Закону може бути здійснено працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).

Повідомлення може бути подано:

- на Єдиному порталі повідомлень викривачів (https://whistleblowers.nazk.gov.ua/#/)

- письмово листом з позначкою «Повідомлення про корупцію» на адресу Держенергонагляду: 04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 11/8 (зразок форми);

- у скриньку для кореспонденції Держенергонагляду  (зразок форми);

- електронною поштою на адресу anticor@sies.gov.ua  (зразок форми);

- анонімно на «гарячу лінію» +380 (044) 204-79-47 (телефон працює з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 12:00, субота та неділя – вихідні дні);

- через офіційний веб-сайт Держенергонагляду, шляхом заповнення спеціальної форми (Повідомлення про корупційне правопорушення).

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

НАЗК інформує про відмінності між заявником та викривачем корупційних правопорушень.  

Внутрішні канали повідомлення – способи захищеного та анонімного повідомлення інформації, яка повідомляється викривачем керівнику або уповноваженому підрозділу (особі) установи, у якій викривач працює, проходить службу чи навчання або на замовлення якої виконує роботу.

Внутрішня телефонна лінія для повідомлень про корупцію працівниками Держенергонагляду: 1047 (телефон працює в робочі дні з 08:00 до 12:00).

Інформація про інші внутрішні канали повідомлення розміщена у внутрішньому мережевому порталі Держенергонагляду за посиланням: https://cutt.ly/PbMv0wQ 

Законом України «Про запобігання корупції» визначено поняття викривача.

Викривач – фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

Інформація про структурний підрозділ, до якого можна повідомити про вчинення працівниками Держенергонагляду корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», найменування уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції:

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції

Начальник Відділу з питань запобігання та виявлення корупції

Герасименко Олександр Олександрович

е-mail: HerasymenkoO@sies.gov.ua

адреса для листування: 04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 11/8 

телефон: +380 (044) 204-79-84 

Відповідальна особа за реалізацію повноважень із захисту викривачів

Головний спеціаліст Відділу з питань запобігання та виявлення корупції

Алєксєєва Ольга Анатоліївна 

е-mail: AlieksieievaO@sies.gov.ua

адреса для листування: 04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 11/8

телефон: +380 (044) 204-79-84

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux