• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Оцінка корупційних ризиків у діяльності Держенергонагляду

Наказ Держенергонагляду від 16.12.2019 № 165 «Про початок проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Державної інспекції енергетичного нагляду України».

Наказ Держенергонагляду від 26.12.2019 № 192 «Про затвердження складу Комісії з оцінки корупційних ризиків у Державній інспекції енергетичного нагляду України».

Наказ Держенергонагляду від 27.01.2020 № 15 «Про проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Державної інспекції енергетичного нагляду України».

До уваги представників громадськості та експертів! 

На виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», наказу Державної інспекції енергетичного нагляду України від 27 січня 2020 року № 15 «Про проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Державної інспекції енергетичного нагляду України», відповідно до Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 №126, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848, Державною інспекцією енергетичного нагляду України розпочато процес проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Держенергонагляду з метою підготовки Антикорупційної програми.

Якщо ви працюєте у сфері діяльності органу, а також володієте  фаховими знаннями про внутрішнє (організаційну структуру, механізми контролю тощо) та зовнішнє середовище Держенергонагляду, у разі наявності інформації для ідентифікації корупційних ризиків у нормативно-правових актах та організаційно-управлінській діяльності Держенергонагляду, пропонуємо надавати її на електронну пошту.

Звертаємо увагу, що йдеться про корупційні ризики – ймовірність того, що відбудеться подія корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією, яка негативно вплине на досягнення органом влади визначених цілей та завдань.

Крім того, визначальним фактором врахування Комісією з оцінки корупційних ризиків у Держенергонагляді пропозицій є зазначення у них чинників корупційного ризику у діяльності/бездіяльності посадових осіб органу влади та спрямованість запропонованих механізмів на ліквідацію або мінімізацію умов (причин) виникнення корупційних ризиків.

Контактні особи:

Завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції –

Герасименко Олександр Олександрович;

Головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції –

Алєксєєва Ольга Анатоліївна

e-mail: HerasymenkoO@sies.gov.ua

тел. (044) 204-79-84