• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Оцінка корупційних ризиків у діяльності Держенергонагляду

Наказ Держенергонагляду від 07.06.2019 № 42 «Про затвердження Положення про Комісію з оцінки корупційних ризиків у Державній інспекції енергетичного нагляду України».

Наказ Держенергонагляду від 16.12.2019 № 165 «Про початок проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Державної інспекції енергетичного нагляду України».

Наказ Держенергонагляду від 26.12.2019 № 192 «Про затвердження складу Комісії з оцінки корупційних ризиків у Державній інспекції енергетичного нагляду України».

Наказ Держенергонагляду від 27.01.2020 № 15 «Про проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Державної інспекції енергетичного нагляду України».

Наказ Держенергонагляду від 17.02.2020 № 21 «Про внесення змін до складу Комісії з оцінки корупційних ризиків у Державній інспекції енергетичного нагляду України».

Наказ Держенергонагляду від 18.05.2020 № 90 «Про внесення змін до складу Комісії з оцінки корупційних ризиків у Державній інспекції енергетичного нагляду України».

Наказ Держенергонагляду від 09.07.2020 № 112 «Про внесення змін до складу Комісії з оцінки корупційних ризиків у Державній інспекції енергетичного нагляду України».

Наказ Держенергонагляду від 02.10.2020 № 183 «Про внесення змін до складу Комісії з оцінки корупційних ризиків у Державній інспекції енергетичного нагляду України».

Наказ Держенергонагляду від 03.06.2022 № 71 «Про внесення змін до складу Комісії з оцінки корупційних ризиків у Державній інспекції енергетичного нагляду України».  

Проєкт Антикорупційної програми Державної інспекції енергетичного нагляду України на 2020-2022 роки.

План навчальних заходів та заходів з поширення інформації щодо програм антикорупційного спрямування на 2020-2022 роки.

Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Державної інспекції енергетичного нагляду України.

Опис ідентифікованих корупційних ризиків, чинники корупційних ризиків та можливі наслідки корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Таблиця оцінених корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення.

До уваги представників громадськості та експертів! 

На виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», наказу Державної інспекції енергетичного нагляду України від 27 січня 2020 року № 15 «Про проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Державної інспекції енергетичного нагляду України», відповідно до Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 №126, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848, Державною інспекцією енергетичного нагляду України розпочато процес проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Держенергонагляду з метою підготовки Антикорупційної програми.

Якщо ви працюєте у сфері діяльності органу, а також володієте  фаховими знаннями про внутрішнє (організаційну структуру, механізми контролю тощо) та зовнішнє середовище Держенергонагляду, у разі наявності інформації для ідентифікації корупційних ризиків у нормативно-правових актах та організаційно-управлінській діяльності Держенергонагляду, пропонуємо надати її до 20.02.2020 на електронну пошту: HerasymenkoO@sies.gov.ua.

Звертаємо увагу, що йдеться про корупційні ризики – ймовірність того, що відбудеться подія корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією, яка негативно вплине на досягнення органом влади визначених цілей та завдань.

Крім того, визначальним фактором врахування Комісією з оцінки корупційних ризиків у Держенергонагляді пропозицій є зазначення у них чинників корупційного ризику у діяльності/бездіяльності посадових осіб органу влади та спрямованість запропонованих механізмів на ліквідацію або мінімізацію умов (причин) виникнення корупційних ризиків.

Анкета для визначення напрямів діяльності Державної інспекції енергетичного нагляду України для яких необхідно провести оцінку корупційних ризиків.

Контактні особи:

Начальник Відділу з питань запобігання та виявлення корупції – Герасименко Олександр Олександрович

Головний спеціаліст Відділу з питань запобігання та виявлення корупції – Алєксєєва Ольга Анатоліївна

e-mail: HerasymenkoO@sies.gov.ua

тел. (044) 204-79-84

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux