• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Оголошення щодо формування складу Робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Державної інспекції енергетичного нагляду України

Відповідно до статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», наказу Держенергонагляду від 02 січня 2023 року № 1 «Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Державної інспекції енергетичного нагляду України» в Держенергонагляді розпочато процес оцінювання корупційних ризиків в рамках підготовки проєкту Антикорупційної програми Державної інспекції енергетичного нагляду України на наступні роки.

Держенергонагляд на виконання вимог Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28 грудня 2021 року № 830/21, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 17 лютого 2022 року за № 219/37555, запрошує представників громадськості та експертів долучитися до складу Робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Державної інспекції енергетичного нагляду України (далі – Робоча група).

До складу Робочої групи запрошуються особи, які володіють теоретичними та практичними знаннями про середовище Держенергонагляду та/або мають досвід роботи у сфері діяльності Держенергонагляду та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції, а саме:

- представники інститутів громадянського суспільства, які здійснюють громадський контроль за діяльністю Держенергонагляду;

- експерти, які володіють спеціальними знаннями у сфері діяльності Держенергонагляду та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції;

- представники юридичних осіб, які взаємодіють з Держенергонаглядом.

Звертаємо увагу, що до складу Робочої групи не включають зовнішніх заінтересованих сторін та їх представників у разі наявності відомостей про них у Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Письмові пропозиції щодо кандидатур для включення до складу Робочої групи пропонуємо надіслати листом на електронну пошту HerasymenkoO@sies.gov.ua у форматі: прізвище, ім’я по батькові, посада, контактні дані (e-mail, номер телефону) у термін до 13 січня 2023 року.

До письмової пропозиції пропонуємо долучити:

- підтвердження досвіду роботи у сфері діяльності Держенергонагляду та/або антикорупційної діяльності;

- за наявністю можна додати посилання на результати вашої роботи. Це можуть бути дослідження діяльності Держенергонагляду та/або запобігання та протидії корупції, проведені за вашої участі, або інші здобутки у сфері діяльності Держенергонагляду або запобігання та протидії корупції.

 Додаткові документи:

- Методологія управління корупційними ризиками, затверджена наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28 грудня 2021 року № 830/21;

- наказ Держенергонагляду від 02 січня 2023 року № 1 «Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Державної інспекції енергетичного нагляду України»

 З питань отримання консультацій щодо формування складу Робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Держенергонагляду пропонуємо звертатись до Відділу з питань запобігання та виявлення корупції:

Герасименко Олександр Олександрович – начальник Відділу з питань запобігання та виявлення корупції (e-mail: HerasymenkoO@sies.gov.ua, тел. (044) 204-79-84);

Алєксєєва Ольга Анатоліївна – головний спеціаліст Відділу з питань запобігання та виявлення корупції (e-mail: AlieksieievaO@sies.gov.ua, тел. (044) 204-79-84)

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux