• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Повідомити про корупційне правопорушення

Держенергонагляд співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Всі повідомлення розглядаються уповноваженим підрозділом з питань запобігання та виявлення корупції в Держенергонагляді в порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Повідомлення про порушення вимог цього Закону може бути здійснено працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).

Повідомлення може бути подано:

- письмово листом з позначкою «Повідомлення про корупцію» на адресу Держенергонагляду: 04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 11/8;

- у скриньку для кореспонденції Держенергонагляду;

- електронною поштою на адресу anticor@sies.gov.ua;

- через офіційний веб-сайт Держенергонагляду, шляхом заповнення спеціальної форми (Повідомлення про корупційне правопорушення).

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Інформація про структурний підрозділ, до якого можна повідомити про вчинення працівниками Держенергонагляду корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», найменування уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції:

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції

Завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції

Герасименко Олександр Олександрович

е-mail: HerasymenkoO@sies.gov.ua

адреса для листування: 04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 11/8 

телефон: +380 (044) 594-79-84