• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Своєчасне виконання заходів з підготовки до опалювального періоду забезпечить надійне та безпечне теплопостачання
опубліковано 28 січня 2020 року о 14:44

Про це йшлося під час засідання колегії Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації минулого тижня. Захід відбувся у приміщенні Черкаського обласного будинку вчителя. Участь у заході взяли інспектори Держенергонагляду, начальники відділів освіти райдержадміністрації, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад.

У ході засідання обговорено питання проходження опалювального періоду 2019-2020 років у закладах освіти області. Зокрема, було проаналізовано стан енергетичної інфраструктури в опалювальному періоді та визначено пріоритетні напрями діяльності щодо якісної підготовки об’єктів теплових господарств освітньої галузі до роботи в опалювальному сезоні 2020-2021 років.

Начальник Управління Держенергонагляду у Черкаській області Анатолій Стрілець надав консультації щодо безпечної експлуатації об’єктів теплових господарств та наголосив на їхній своєчасній підготовці до роботи в наступному опалювальному періоді. При цьому, увагу присутніх було зосереджено на дотриманні вимог Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж та інших нормативно-правових актів у галузі теплопостачання.

Крім того, державний інспектор підкреслив, що експлуатація теплових установок і мереж не допускається без відповідного, спеціально підготовленого персоналу. «На теплових господарствах має бути організована систематична підготовка та підвищення кваліфікації персоналу, який експлуатує теплові установки та мережі. Підготовка і навчання працівників має здійснюватись у спеціалізованих навчальних закладах, а періодична перевірка їхніх знань – спеціальними комісіями за участю інспектора Держенергонагляду», – зазначив Анатолій Стрілець.