• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Інспектори в Одесі оглянули новозбудовану котельню
опубліковано 20 грудня 2019 року о 10:04

У жовтні 2019 року чотири житлових будинки, дитячий садочок та реабілітаційний центр отримали новозбудовану котельню на вулиці Новікова, 12 в Одесі. Раніше ці житлові та соціальні об’єкти отримували опалення від застарілої котельні одного із збанкрутілих підприємств.

Управлінням Держенергонагляду в Одеській області разом із представниками КП «Теплопостачання міста Одеси» проведено огляд новозбудованого теплогенеруючого обладнання у котельні.

Так, згідно з проєктом, було встановлено два нових сучасних газових котла циліндричного типу з інверсією полум’я топки й трьома газоходами теплового блоку ELLPREX (ELLx 760) загальною потужністю 1,4 Гкал/год із допоміжним обладнанням. Все оснащення пройшло випробування та було затверджено стандартом ЄЕС. Наразі один з котлів знаходиться у гарячому резерві при приєднаному навантаженні 0,7-0,8 Гкал/год.

Замовником будівництва котельні виступило Управління житлово-комунального господарства Одеської міської Ради. Після будівництва об’єкт передано на баланс КП «Теплопостачання міста Одеси».

Встановлено, що за результатами першого місяця роботи котельні коефіцієнт корисної дії обладнання склав близько 94%.