• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Держенергонагляд сприятиме покращенню інвестиційного клімату в енергетичному секторі України
опубліковано 26 листопада 2019 року о 10:59

Тільки якісні, злагоджені дії органів державної влади гарантуватимуть прозорі та сприятливі умови роботи для інвесторів в енергетичному секторі. Це, зі свого боку, впливатиме на розвиток економіки України, обсяг залучених інвестицій, створення нових об’єктів та робочих місць.

Про це йшлося під час зустрічі Голови Держенергонагляду Максима Малашкіна з представниками Європейської Бізнес Асоціації (далі – ЄБА). Захід відбувся 25 листопада 2019 року в приміщенні ЄБА.

У рамках заходу обговорено основні проблеми в енергетичному секторі з якими стикаються представники бізнесу в Україні. Зокрема, було порушено питання значної кількості скарг щодо проблем, які виникають під час приєднання до електричних мереж.

Крім того, обговорено механізм оперативного реагування на проблемні питання, пов’язані з діяльністю інвесторів в енергетичному секторі України. В результаті, сторони визначили відповідальних осіб, які будуть забезпечувати якісну комунікацію з метою вирішення, у межах компетенції, проблемних питань, що виникатимуть у представників бізнесу.

«Ефективний діалог між владою та бізнесом, відкритість і прозорість є пріоритетом в роботі новоутвореного органу державної влади – Державної інспекції енергетичного нагляду України», – зазначив Максим Малашкін.

Представники ЄБА відзначили нагальну потребу у забезпеченні відкритого діалогу та плідного співробітництва у форматі «влада-бізнес» задля забезпечення сприятливого, ефективного та орієнтованого на результат інвестиційного клімату.