• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Наступного тижня розпочне роботу Міжнародний форум «Паливно енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»
опубліковано 28 жовтня 2019 року о 14:36

У період з 5 по 7 листопада 2019 року пройде XVII Міжнародний форум «Паливно‑енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» (далі – Форум). Захід відбудеться у Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15).

Метою Форуму є вирішення практичних завдань у паливно‑енергетичному комплексі, націлених на модернізацію енергетичної інфраструктури, її технологічний, організаційний, нормативно‑правовий та науковий розвиток, а також створення ефективного майданчика для щорічних зустрічей енергетичного співтовариства, запуску нових проєктів, ознайомлення зі світовими тенденціями і перспективами розвитку енергетики.

У рамках Форуму відбудеться XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019». Ця подія покликана стати центральним об’єднуючим галузевим заходом для демонстрації досягнень у сфері виробництва енергозберігаючого обладнання та інноваційних технологій. Крім того,  виставка сприятиме консолідації конструктивного діалогу бізнесу і влади, виробничої кооперації промисловців та підприємців.

Учасники і відвідувачі мають унікальну нагоду взяти участь в обговоренні сьогодення і майбутнього вітчизняної енергетики, зустрітися з представниками галузевої інтелектуальної та інженерної еліти - керівниками органів влади, електрогенеруючих, електромережевих, енергопостачальних компаній, інвесторами, лідерами електротехнічної промисловості, приладобудування, енергетичного машинобудування, провідними вченими, експертами, головними спеціалістами підприємств різних галузей промисловості та інфраструктурних об’єктів.

Також у рамках ділової програми Форуму відбудеться VІ Всеукраїнський семінар інженерів‑енергетиків, який спрямований на впровадження світових досягнень та найкращих практик у виробничі процеси підприємств електроенергетичного комплексу і промисловості. Заплановано, що участь у семінарі візьмуть представники Держенегонагляду.

Фахівці зможуть ознайомитися з прогресивним досвідом ефективного управління енергетичним господарством та застосування енергозберігаючих технологій, запровадження методів і засобів зниження енергетичних витрат на виробництві, підвищення ресурсу та ефективності роботи енергетичного та електротехнічного обладнання тощо.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до заходів у рамках Форуму. З додатковою інформацією можна ознайомитись за посиланням.