• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Максим Малашкін ознайомився з роботою держінспекторів у Житомирській та Вінницькій областях
опубліковано 06 грудня 2019 року о 16:25

Сьогодні, 6 грудня 2019 року, Голова Держенергонагляду Максим Малашкін у рамках робочої поїздки відвідав Управління в Житомирській та Вінницькій областях.

Основною метою візиту стало ознайомлення з роботою територіальних управлінь, умовами праці інспекторів та їх матеріально-технічним забезпеченням.

Під час наради з працівниками управлінь Максим Малашкін наголосив, що забезпечення надійного, безпечного, якісного електро- та теплопостачання – головний пріоритет в роботі Держенергонагляду.

«Управління в областях мають забезпечити належний контроль за дотриманням учасниками ринку вимог правил та інших нормативно-правових актів і нормативних документів у галузях, що належать до компетенції інспекції. Зокрема, з питань технічної експлуатації електричних станцій та мереж, технічного стану електричних установок і мереж, теплових, тепловикористальних установок», – наголосив очільник відомства.

Крім того, у ході зустрічі було обговорено проблемні питання в роботі підрозділів та окреслено плани роботи на 2020 рік.