• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Галузь енергетики повинна приділити увагу кібербезпеці
опубліковано 27 вересня 2019 року о 16:09

Розвиток ІТ-систем та цифровізація країни, як складові реалізації концепції «Держава у смартфоні», напряму залежать від якісного та безперебійного електропостачання. Тому діяльність Держенергонагляду має бути спрямована на забезпечення надійності енергетичної інфраструктури. Разом з тим, із розвитком електронних систем у державному управлінні ще більш актуальними постають питання захисту даних.

«Збільшення ролі автоматизованих систем управління у галузях електроенергетики та теплопостачання підвищує ризики негативних наслідків від несанкціонованого втручання в роботу об’єктів енергетики. Відтак, постають нові виклики, які потребують уваги до кібернетичного захисту критичних вузлів диспетчеризації та дистанційного управління автоматизованих систем», - зазначив перший заступник голови Держенергонагляду Денис Петров під час П’ятого національного форуму IT-директорів органів влади «Довіра у цифровому суспільстві», який сьогодні проходить у м. Київ.

Довідково:

Кібербезпека — це процес застосування заходів безпеки з метою забезпечення конфіденційності, цілісності та доступності даних. Кібербезпека забезпечує захист ресурсів (інформація, комп’ютери, сервери, підприємства, приватні особи). Кібербезпека покликана захистити дані на етапі їх обміну та збереження.