• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Результати конкурсів, оголошених наказом Держенергонагляду від 26 лютого 2020 року № 23

Відповідно до пункту 59¹ Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами) Державна інспекція енергетичного нагляду України, оприлюднює інформацію про переможців конкурсу, який було оголошено наказом від 26 лютого 2020 року № 23 «Про оголошення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» в апарат Держенергонагляду»

№ вакансії

Найменування посади

Прізвище, ім'я та по-батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

ДІЕН1

Заступник директора Департаменту державного нагляду за експлуатацією електричних станцій та мереж – начальник відділу нагляду за експлуатацією електричних мереж та електричної частини електростанцій – старший державний інспектор з енергетичного нагляду

Василенко Наталія Петрівна

9,2

Переможець

ДІЕН2

Заступник начальника Управління – начальник відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації Управління документообігу

Гудзь Анна Геннадіївна

12,6

Переможець

ДІЕН3

Заступник начальника Управління державного нагляду у галузі  електроенергетики – начальник відділу методологічного забезпечення державного нагляду (контролю) у галузі електроенергетики – старший державний інспектор з енергетичного нагляду

Котляренко Анатолій Георгійович

9,8

Переможець

ДІЕН4

Начальник Відділу аналізу діяльності суб’єктів електроенергетики

Бєлан Олена Володимирівна

7,6

Переможець

ДІЕН5

Начальник Відділу інформаційних технологій та захисту інформації

Лобок Максим Миколайович

12,8

Переможець

ДІЕН6

Заступник начальника Відділу аналізу діяльності суб’єктів електроенергетики

Кіселевський Станіслав Олексійович

8,8

Переможець

ДІЕН7

Начальник відділу роботи з пошуку та добору персоналу Управління по роботі з персоналом

Бондаренко Ірина Олександрівна

13

Переможець

ДІЕН8

Начальник відділу нагляду по Донбаському регіону – старший державний інспектор з енергетичного нагляду Департаменту державного нагляду за експлуатацією електричних станцій та мереж

Соловйов Максим Володимирович

7,6

Переможець

ДІЕН9

Начальник відділу нагляду по Західному регіону – старший державний інспектор з енергетичного нагляду Департаменту державного нагляду за експлуатацією електричних станцій та мереж

Масляк Ігор Михайлович

9,2

Переможець

ДІЕН 10

Державний інспектор з енергетичного нагляду відділу нагляду за експлуатацією електричних мереж та електричної частини електростанцій Департаменту державного нагляду за експлуатацією електричних станцій та мереж

Дяченко Вікторія Олексіївна

7

Переможець

ДІЕН 11

Державний інспектор з енергетичного нагляду відділу нагляду по Північному регіону Департаменту державного нагляду за експлуатацією електричних станцій та мереж (перша посада)

Нечаєв Сергій Іванович

7,4

Переможець

ДІЕН 12

Державний інспектор з енергетичного нагляду відділу нагляду по Північному регіону Департаменту державного нагляду за експлуатацією електричних станцій та мереж (друга посада)

Харламов Артем Олександрович

11,2

Переможець

ДІЕН 13

Державний інспектор з енергетичного нагляду відділу нагляду по Донбаському регіону Департаменту державного нагляду за експлуатацією електричних станцій та мереж (перша посада)

-

-

Переможця

не визначено

ДІЕН14

Державний інспектор з енергетичного нагляду відділу нагляду по Донбаському регіону Департаменту державного нагляду за експлуатацією електричних станцій та мереж (друга посада)

Волков Андрій Юрійович

6,8

Переможець

ДІЕН15

Державний інспектор з енергетичного нагляду відділу нагляду по Південно – Західному регіону Департаменту державного нагляду за експлуатацією електричних станцій та мереж

Кравченко Анатолій Михайлович

5,8

Переможець

ДІЕН16

Головний спеціаліст відділу кадрового забезпечення Управління по роботі з персоналом

Крижановська Світлана Леонідівна

9,8

Переможець

ДІЕН17

Головний спеціаліст відділу роботи з персоналом, навчання та підвищення кваліфікації Управління по роботі з персоналом

Щербатюк Анна Василівна

10,6

Переможець

ДІЕН18

Головний спеціаліст відділу попереднього розгляду документів Управління документообігу

Самарська Лариса Леонідівна

9

Переможець

ДІЕН19

Головний спеціаліст загального відділу Управління документообігу (перша посада)

Губень Наталія Віталіївна

11,6

Переможець

ДІЕН20

Головний спеціаліст загального відділу Управління документообігу (друга посада)

Цапліна Ніна Михайлівна

9

Переможець

ДІЕН21

Головний спеціаліст відділу господарського та транспортного обслуговування Управління адміністративно – господарської діяльності

Франчук Юрій Володимирович

5,4

Переможець

ДІЕН22

Головний спеціаліст відділу договірних відносин та закупівель Управління адміністративно – господарської діяльності (перша посада)

Гунько Світлана Василівна

8,2

Переможець

ДІЕН23

Головний спеціаліст відділу договірних відносин та закупівель Управління адміністративно-господарської діяльності (друга посада)

Карачун Катерина Олегівна

9,2

Переможець

ДІЕН24

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку (перша посада)

Дутко Тетяна Святославівна

11,4

Переможець

ДІЕН25

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку (друга посада)

-

-

Переможця

не визначено

ДІЕН26

Головний спеціаліст відділу розрахунків з персоналом та підзвітними особами Управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

Івлєва Юлія Іванівна

10,6

Переможець

17.03.2020