• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Результати конкурсів, оголошених наказом Держенергонагляду від 11 жовтня 2019 року № 93

  Інформація про переможців конкурсу в Державній інспекції енергетичного нагляду України, який було оголошено наказом від 11 жовтня 2019 року № 93 «Про оголошення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» в апарат Держенергонагляду»

№ вакансії

Найменування посади

Прізвище, ім'я та по-батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

0020200

начальник Управління державного нагляду у галузі теплопостачання – старший державний інспектор з енергетичного нагляду

Тіщенкова Марина Олегівна

10,34

Переможець

Михайлович Віталій Федорович

9

Друге місце

0020201

заступник начальника Управління державного нагляду у галузі  електроенергетики - начальник відділу контролю за проведенням перевірок територіальними органами, планування та звітності - старший державний інспектор з енергетичного нагляду

Отачук Олег Валентинович

12,47

Переможець

0020202

заступник директора Департаменту державного нагляду за експлуатацією електричних станцій та мереж - начальник відділу нагляду по Центральній ЕС - старший державний інспектор з енергетичного нагляду

Божко Владислав Григорович

12,66

Переможець

Годебський Микола Анатолійович

8,51

Друге місце

Котляренко Анатолій Георгійович

8

Третє місце

0020203

начальник відділу методологічного забезпечення державного нагляду (контролю) у галузі   теплопостачання - старший державний інспектор з енергетичного нагляду Управління державного нагляду у галузі   теплопостачання

Барилюк Інна Валеріївна

12,34

Переможець

Шокол Олександр Віталійович

7,32

Друге місце

0020204

начальник відділу договірних відносин та закупівель Управління адміністративно -господарської діяльності

Ткаченко Людмила Дмитрівна

11,13

Переможець

0020205

начальник відділу нагляду по Північній ЕС - старший державний інспектор з енергетичного нагляду Департаменту державного нагляду за експлуатацією електричних станцій та мереж

Слуценко Роман Петрович

11,42

Переможець

Яшин Олег Володимирович

7,77

Друге місце

0020206

заступник начальника Відділу інформаційних технологій та захисту інформації

Верзун Андрій Вікторович

12,64

Переможець

0020207

завідувач Сектору з питань цивільного захисту

Дубягіна Наталія Миколаївна

10,93

Переможець

0020208

завідувач Сектору мобілізаційної роботи та з питань оборони

Білошицький Юрій Петрович

12,16

Переможець

Зайцев Антон Ігорович

7,7

Друге місце

0020209

державний інспектор з енергетичного нагляду відділу контролю за проведенням перевірок територіальними органами, планування та звітності Управління державного нагляду у галузі теплопостачання (перша посада)

Євфратов Андрій Євгенович

9

Переможець

0020210

державний інспектор з енергетичного нагляду відділу контролю за проведенням перевірок територіальними органами, планування та звітності Управління державного нагляду у галузі теплопостачання (друга посада)

Дашевський Костянтин Григорович

7,2

Переможець

Жукова Олена Валеріївна

6,8

Друге місце

0020211

державний інспектор з енергетичного нагляду відділу контролю за проведенням перевірок територіальними органами, планування та звітності Управління державного нагляду у галузі теплопостачання (третя посада)

Євфратов Андрій Євгенович

8,6

Переможець

Жукова Олена Валеріївна

8

Друге місце

0020212

державний інспектор з енергетичного нагляду відділу методологічного забезпечення державного нагляду (контролю) у галузі теплопостачання Управління державного нагляду у галузі  теплопостачання (перша посада)

Відсутні визначені конкурсною комісією кандидатури

0020213

державний інспектор з енергетичного нагляду відділу методологічного забезпечення державного нагляду (контролю) у галузі теплопостачання Управління державного нагляду у галузі  теплопостачання (друга посада)

Жукова Олена Валеріївна

8,6

Переможець

0020214

державний інспектор з енергетичного нагляду відділу контролю за проведенням перевірок територіальними органами, планування та звітності Управління державного нагляду у галузі електроенергетики

Котляренко Олексій Анатолійович

9,2

Переможець

0020215

державний інспектор з енергетичного нагляду відділу методологічного забезпечення державного нагляду (контролю) у галузі  електроенергетики Управління державного нагляду у галузі  електроенергетики

Сорокотяга Тереза Олегівна

9

Переможець

0020216

державний інспектор з енергетичного нагляду відділу нагляду за експлуатацією електричних мереж та електричної частини електростанцій Департаменту державного нагляду за експлуатацією електричних станцій та мереж

Сидорок Сергій Миколайович

8,4

Переможець

Куксенок Владислав Анатолійович

5,2

Друге місце

0020217

державний інспектор з енергетичного нагляду відділу нагляду по Північній ЕС Департаменту державного нагляду за експлуатацією електричних станцій та мереж (перша посада)

Пономаренко Володимир Миколайович

7,4

Переможець

0020218

державний інспектор з енергетичного нагляду відділу нагляду по Північній ЕС Департаменту державного нагляду за експлуатацією електричних станцій та мереж (друга посада)

Сидорок Сергій Миколайович

8,2

Переможець

0020219

державний інспектор з енергетичного нагляду відділу нагляду по Південній ЕС Департамент державного нагляду за експлуатацією електричних станцій та мереж

Анісімов Владислав Володимирович

7

Переможець

0020220

головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

Лобутинська Уляна Олександрівна

7,6

Переможець

Мельниченко Євгенія Юріївна

7,4

Друге місце

0020221

головний спеціаліст відділу господарського та транспортного обслуговування Управління адміністративно -господарської діяльності

Побережна Олена Євгенівна

7,8

Переможець

0020222

головний спеціаліст відділу роботи з персоналом, навчання та підвищення кваліфікації Управління по роботі з персоналом

Калінченко Вікторія Костянтинівна

8,4

Переможець

Артюх Марія Олександрівна

4,8

Друге місце

06.11.2019